Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Mali pływacy na start PDF Drukuj Email

 

Mali pływacy na start

 

Dokładnie 226 chętnych zgłosiło się, do startującej właśnie na sierpeckiej Krytej Pływalni Szkółki Pływackiej. Organizatorzy szkółki z firmy Swim Magic poprowadzą zajęcia z rekordową liczbą 14 grup pływackich.

 

Od powstania Krytej Pływalni w Sierpcu w 2002 roku nie było jeszcze tak licznego naboru do szkółek, gdzie dzieci mogą poznawać podstawy sztuki pływackiej bądź podnosić już posiadane umiejętności. Prawie 230 chętnych przy 180 w roku ubiegłym robi spore wrażenie. – Na chwilę obecną mamy zapisanych 226 chętnych, ale liczba ta jeszcze wrośnie, bo rodzice cały czas dzwonią pytając o wolne terminy i zasady naboru na sezon 2011/2012 – przyznają Dariusz Dądalski i Michał Śniegota z firmy Swim Magic, która w tym roku poprowadzi sierpeckie szkółki.

Więcej…
 
Certyfikat basenu PDF Drukuj Email

 

Mamy z dziećmi na basen

Sierpecka Kryta Pływalnia została zakwalifikowana do udziału w Ogólnopolskim programie „Pływajcie zdrowo”. To bez wątpienia jeden z największych sukcesów tej placówki w mijającego roku.

O tym, że na sierpeckiej pływalni działają prężnie Klub Sportowy Shark oraz szkółka pływacka jest powszechnie wiadomo. Placówka nie zapomina także o rodzinnym podejściu do pływania i rekreacji. Jeszcze w październiku KP w Sierpcu postanowiła wziąć udział w krajowym programie wspierającym rozwój niemowląt i dzieci poprzez pływanie oraz zabawę w wodzie „Pływajcie Zdrowo – resztą zajmie się Little Swimmers”.

Więcej…
 


Strona 25 z 25