Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Godziny pracy w Święta Bożego Narodzenia oraz Noweym Roku. PDF Drukuj Email

Informacja o godzinach pracy Krytej Pływalni w Sierpcu  w okresie Świąt Bożego Narodzenia  oraz Nowego Roku.


24 – 26 grudnia 2016 r. – nieczynne

(Wigilia, Pierwszy i Drugi Dzień Bożego Narodzenia)


31 grudnia 2016r. – nieczynne

( Sylwester )

01 stycznia 2017r. – nieczynne

( Nowy Rok )


06.01.2017 r. – od  15°° do 20°°

( Trzech Króli)

ZAPRASZAMY !

 

 

 

 
Mikołajki na basenie. PDF Drukuj Email

W dniach 5 i 6 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu. Dla  uczestników szkółki  organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

          W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona  na dwa dni : poniedziałek i środa.

Więcej…
 
I Sierpecki Miting Pływacki PDF Drukuj Email

 W dniu 16 listopada br. na obiekcie Krytej Pływalni odbył się Pierwszy Sierpecki Miting Pływacki .

Pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy był Klub Pływacki Shark-Sierpc przy współudziale Urzędu Miasta Sierpca, który jednocześnie był fundatorem okolicznościowych dyplomów, medali i pucharów oraz Krytej Pływalni w Sierpcu, która nieodpłatnie udostępniła obiekt oraz zapewniła obsługę sędziowską .

Miting odbył się w trzech turach :

Więcej…
 
XII Powiatowe Zawody Pływackie PDF Drukuj Email

W dniu 5 grudnia 2016r. na obiekcie Krytej Pływalni w Sierpcu odbyły się XII Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Zawody w Pływaniu w ramach                          XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sierpcu oraz  Krytej Pływalni w Sierpcu .

Więcej…
 
I N F O R M A C J A !!! PDF Drukuj Email

I N F O R M A C J A

dla klientów indywidualnych Krytej Pływalni w Sierpcu

 

            W związku z dużą liczbą dzieci na zajęciach szkółki pływackiej ,,DELFIN” uprzejmie  informujemy, że w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17ºº do 19ºº niedostępna jest mała niecka basenowa oraz  nie ma dostępnych torów na dużej niecce.

 

 

             W przypadku chęci zakupu biletu wejściowego w w/w terminach, możliwość wejścia należy uzgodnić z pracownikiem kasy. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

 


Strona 6 z 25