www.basen.sierpc.pl

Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
XXIII Finał WOŚP na sierpeckim basenie PDF Drukuj Email

W niedzielę 11 stycznia Kryta Pływalnia w Sierpcu po raz kolejny włączyła się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli oferta programowa dla odwiedzających była bardzo bogata i atrakcyjna, a przedstawiała się następująco:

Więcej…
 
Godziny pracy Krytej Pływalni w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014/2015 PDF Drukuj Email

24 – 26 grudnia  - nieczynne

 

27 – 28 grudnia – czynne od 15°° - 20°°

 

31 grudnia 2014 r. – 1 stycznia 2015r. – nieczynne

 

6 stycznia 2015r. - nieczynne

 
X Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Zawody w Pływaniu PDF Drukuj Email

W dniu 5 grudnia 2014r. na obiekcie Krytej Pływalni w Sierpcu odbyły się X Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Zawody w Pływaniu zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współudziale Krytej Pływalni w Sierpcu w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Więcej…
 
Mikołajki w Szkółce Pływackiej ,,Delfin”. PDF Drukuj Email

W dniach 1 i 2 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu. Dla  uczestników szkółki  organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie. W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona  na dwa dni : poniedziałek i wtorek.

Więcej…
 
IV Andrzejkowy Festyn Pływacki Miasta i Powiatu Sierpeckiego PDF Drukuj Email

 


Serdecznie zapraszamy na IV Andrzejkowy Festyn Pływacki Miasta i Powiatu Sierpeckiego, który odbędzie się 28 listopada 2014 roku o godz. 18.30 na Krytej Pływalni w Sierpcu. Poniżej przedstawiamy regulamin festynu. Sprawdź karty zgłoszenia: indywidualna i sztafeta


REGULAMIN

Więcej…
 


Strona 10 z 23