www.basen.sierpc.pl

Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
IV Andrzejkowy Festyn Pływacki Miasta i Powiatu Sierpeckiego PDF Drukuj Email

 


Serdecznie zapraszamy na IV Andrzejkowy Festyn Pływacki Miasta i Powiatu Sierpeckiego, który odbędzie się 28 listopada 2014 roku o godz. 18.30 na Krytej Pływalni w Sierpcu. Poniżej przedstawiamy regulamin festynu. Sprawdź karty zgłoszenia: indywidualna i sztafeta


REGULAMIN

Więcej…
 
Oświadczenie Kierownika Krytej Pływalni w sprawie Szkółki Swim Magic" PDF Drukuj Email

Kryta Pływalnia w Sierpcu, będąca jednostką organizacyjną Starostwa Powiatowego, świadczy usługi związane z rekreacją ruchową i sportem, przywracaniem zdrowia oraz nauką pływania dla dzieci i dorosłych.

Stwarzamy warunki i możliwości, aby przyjąć wszystkich chętnych korzystaniem z naszej oferty - zarówno z terenu Powiatu Sierpeckiego, jak i  Miasta Sierpca.

Więcej…
 
Mega Jesienna Promocja PDF Drukuj Email

W okresie od 1 października do 31 grudnia 2014r. zapraszamy na  Mega Jesienną Promocję.


Promocja dotyczy biletów rodzinnych oraz karnetów indywidualnych.

Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj Email

K O M U N I K A T !!!

Kryta Pływalnia w Sierpcu uprzejmie informuje, że prowadzi  nabór uzupełniający do Szkółki Pływackiej ,, DELFIN” organizowanej przez Krytą Pływalnię  ( proszę nie mylić z prywatną Firmą SwimMagic, z którą Kryta Pływalnia nie ma podpisanej umowy).


Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj EmailSpotkanie organizacyjne dla uczestników  Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” odbędzie się w dniu 09.09.2014r. ( wtorek) o godzinie 18º° w Sali konferencyjnej na Krytej Pływalni w Sierpcu ul. Mjra H. Sucharskiego 2. ZAPRASZAMY

 

 


Strona 10 z 22