Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
INFORMACJA !!! PDF Drukuj Email
Mam przyjemność poinformować, że z dniem 20 listopada br. został zainstalowany na obiekcie Krytej Pływalni terminal płatniczy umożliwiający realizację płatności bezgotówkowych za korzystanie z naszych usług.Mam nadzieję, że w znaczący sposób usprawni i ułatwi to obsługę naszych klientów.
         

Zapraszamy !

 

 
WAŻNY KOMUNIKAT dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” PDF Drukuj Email

 

W związku z przebudową odcinka głównej magistrali ciepłowniczej w dniach od 23 do 27 września br. nastąpi przerwa w dostawie czynnika do podgrzewu wody basenowej.

 W związku z powyższym rozpoczęcie zajęć Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” zostaje przesunięte na dzień 30 września ( poniedziałek) br.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy!

 

 
Informacja o godzinach pracy Krytej Pływalni w Sierpcu w okresie tegorocznych wakacji 2019 PDF Drukuj Email

 W dniach od 24 czerwca 2019 r. do 14 lipca 2019r. basen jest nieczynny z powodu przerwy technologicznej podczas, której będą wymieniane złoża w filtrach.

 

 Za utrudnienia przepraszamy !!!

 

 
Wakacje 2019 na basenie PDF Drukuj Email

Kryta Pływalnia w Sierpcu zaprasza podczas tegorocznych wakacji do korzystania ze swoich usług na promocyjnych warunkach.

 

Godziny otwarcia w okresie od 15 lipca do 01 września 2019 r. są następujące:

 

  • poniedziałek - piątek od 14°° do 21°°

  • sobota – niedziela od 15°° do 20°°

 

Więcej…
 
Szkółka Pływacka ,,DELFIN” zakończyła sezon szkoleniowy 2018/2019. PDF Drukuj Email

 

 

W dniach 18-19 czerwca 2019r. odbyły się ostatnie podsumowujące cały rok szkoleniowy zajęcia szkółki pływackiej „Delfin”, działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu .

 

Szkółka ,,Delfin” składała się z 21 grup szkoleniowych na ogólną liczbę 267 uczestników rozpoczynających we wrześniu, natomiast zakończyło 219 w zróżnicowanych kategoriach wiekowych.

Więcej…
 


Strona 2 z 27