Jesteś:

Home
Mikołajki w Szkółce Pływackiej ,,Delfin”. PDF Drukuj Email

W dniach 1 i 2 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu. Dla  uczestników szkółki  organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie. W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona  na dwa dni : poniedziałek i wtorek.

 

           Zarówno w pierwszym jak i drugim dniu zajęcia miały charakter  zabawowo-sprawnościowy ,  podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce na Dmuchanym Kole Ślizgowym pod okiem swoich instruktorów Katarzyny Kordulasińskiej i Łukasza Chojnackiego oraz na dużej niecce grupa Joanny Ciesielki bawiła się w wyławiaczy podwodnych skarbów.

           Nad starszymi czuwali instruktorzy Tomasz Zieliński i Michał Jankowski, których podopieczni na tzw. ,,UFO” próbowali zmierzyć się z szalejącym sztormem, który niejeden raz wywracał ich do wody.

           Na zakończenie zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza, piosenki lub pokazu umiejętności pływackich obdarowywał dzieci słodkimi upominkami.

           Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.

Do zobaczenia za rok!!!

Zdjęcia do obejrzenia w zakładce ,,Galeria zdjęć”

 

                                                                                                                                                            

                                                                                                        M.I.