Jesteś:

Home
Mikołaj na basenie PDF Drukuj Email

         W dniach 2 i 3 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.

         Dla  uczestników szkółki  organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

          W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona  na dwa dni : środa i czwartek.

 

           W pierwszym i drugim dniu zajęcia miały charakter  zabawowo-sprawnościowy ,  podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych kul oraz na kole ślizgowym ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów Łukasza Chojnackiego i Piotra Lemanowicza,  natomiast na dużej niecce z żywiołem sztormowym zmagali się rozbitkowie na tratwie tzn. podopieczni instruktorów Jarosława Malickiego i Michała Jankowskiego.

            W czwartek zajęcia wyglądały tak samo jak w środę przy czym na małej niecce pluskali się podopieczni  Agaty Urbańskiej i Piotra Lemanowicza oraz Tomasza Zielińskiego natomiast na dużej niecce bawiły się grupy Michała Jankowskiego oraz Jarosława Malickiego .

           Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza lub piosenki obdarowywał dzieci słodkimi upominkami.

           Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.

Do zobaczenia za rok!!!

Zdjęcia do obejrzenia i pobrania w zakładce ,,Galeria zdjęć”

 

                                                                                                                                                            

                                                                                                        M.I.