www.basen.sierpc.pl

Jesteś:

Home
PSZS ZAWODY PDF Drukuj Email

 

Sierpecka Kryta Pływalnia była gospodarzem Powiatowych Zawodów Pływackich organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

 

Na sierpeckiej pływalni 7 grudnia 2011 odbyły się powiatowe zawody w pływaniu dla szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Ponad 250 uczniów walczyło o medale, puchary, dyplomy i prawo reprezentowania naszego powiatu na podczas zawodów rejonowych w Płocku. Wśród szkół podstawowych najlepsze drużynowo były dziewczynki ze SP nr2 w Sierpcu oraz chłopcy ze SP nr3 w Sierpcu. W kategorii gimnazjów triumfowały dziewczęta oraz chłopcy reprezentujący Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu. Rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych toczyła się pod dyktando sztafet z Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu, które zdecydowanie wygrały swoje wyścigi i całą klasyfikację drużynową. – Uzyskano wiele wartościowych i rekordowych wyników. Obserwowaliśmy zaciętą rywalizację zespołową pomiędzy sierpeckimi szkołami – przyznał Stanisław Urbanowicz, sekretarz PSZS w Sierpcu. Teraz najlepsze szkoły będą reprezentować powiat sierpecki w zawodach rejonowych. – Naszym szkołom życzymy powodzenia podczas startów na imprezach rangi rejonowej, niektóre wyniki osiągnięte na sierpeckiej pływalni dają nadzieję na bardzo wartościowe wyniki i udane starty w kolejnych zawodach – podsumował Marek Iwiński, p.o. kierownika Krytej Pływalni.

 

 

WYNIKI

SZKOŁY PODSTAWOWE
KLASY III
25 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Bartnicka Julia             SP nr 2      19,77
2. Ostrowska Oliwia         SP nr 3      24,04
3. Brodzińska Wiktoria     SP nr 3      28,58
25 m stylem grzbietowym chłopców
1. Malinowski Jakub             SP nr 3      19,41
2. Frydrychowicz Jakub        SP nr 2      21,84
3. Paciuszkiewicz Dominik   SP nr 3      22,60
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Liszewska Patrycja           SP nr 2      17,78
2. Krzemińska Dominika       SP nr 3      21,52
3. Szewczyk Laura                SP nr 3      25,77
25 m stylem dowolnym chłopców
1. Tłusty Kamil                     SP nr 3       19.06
2. Mroczkowski Kamil          SP nr 3       20,57
3. Frydrychowicz Jakub       SP nr 2       26,07

KLASY IV
25 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Czachorowska Agata        SP nr 3        17,45
2. Wojtas Małgosia               SP nr 3        24,16
3. Lewandowska Zuzia         SP nr 2        24,37
25 m stylem grzbietowym chłopców
1. Frej Mateusz                 SP nr 3            18,23
2. Paciuszkiewicz Marek   SP Bledzewo   25,48
3. Piątkowski Konrad        SP nr 2           28,09
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Żmijewska Julia            SP nr 3           16,61
2. Marciniak Monika          SP nr 2           18,94
3. wójcik Julia                   SP nr 3           22,96
25 m stylem dowolnym chłopców
1. Cichy Łukasz                  SP nr 3          16,89
2. Kościelski Mateusz        SP nr 3           21,14
3. Górecki Bartosz             SP nr 2           21,58

KLASY V
50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Pleśniak Kasia               SP nr 2           50,06
2. Ossowska Oliwia           SP Bledzewo  56,84
3. Szychułda Natalia         SP Bledzewo   66,90
50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Zalewski Filip                SP nr 3           48,88
2. Frąckiewicz Arek           SP nr 2           54,56
3. Nagiewicz Patryk          SP Bledzewo   64,17
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Wilczak Laura                  SP nr 3         39,87
2. Mroczkowska Weronika   SP nr 2         42,16
3. Ossowska Oliwia            SP Bledzewo 51,29
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Budka Kuba                  SP nr 2            46,70
2. Chojnacki Bartosz        SP nr 3            49,35
3. Nagiewicz Patryk         SP Bledzewo    55,15

KLASY VI
50 m stylem grzbietowym dziewcząt 
1. Wojtas Anna               SP nr 3              50,34
2. Bartkowska Kinga      SP nr 3              52,20
3. Plichowska Natalia     SP nr 2              56,34
50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Bogucki Łukasz            SP nr 3            47,23
2. Pufelski Kacper            SP nr 3            52,99
3. Lewandowski Damian  SP nr 2            55,13
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Peszyńska Ola             SP nr 2             40,97
2. Lasek Marta                 SP nr 3            42,53
3. Perczyńska Oliwia       SP nr 3             47.67
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Mazurowski Piotr         SP nr 3            30,61
2. Staniszewski Adam      SP nr 3            38,20
3. Krajewski Maciej          SP Goleszyn    42,17

Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. SP nr 2 - 2,41,31 / Bartnicka Julia, Liszewska Patrycja, Marciniak Monika, Lewandowska Zuzia, Mroczkowska Weronika, Pleśniak Kasia, Peszyńska Maja, Peszyńska Ola /
2. SP nr 3 - 2,52,33 / Krzemińska Dominika, Czachorowska Agata, Wilczak Laura, Żmijewska Julia, Ossowska Oliwia, Kamińska Natalia, Wojtas Anna, Lasek Małgosia /
3. SP nr 3 II - 3,12,93 / Brodzińska Wiktoria, Szewczyk Laura, Wójcik Julia, Wojtas Małgosia, Chrzanowska K., Kwiatkowska O., Bartkowska Kinga, Perczyńska Oliwia /

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

DZIEWCZĘTA
1. SP nr 2*       -      5,15,44
2. SP nr 3*       -      5,29,11
3. SP nr 3 II   -      6,36,71
4. SP Bledzewo
5. SP Goleszyn
6. SP Niepubliczna Sierpc
*Dwie pierwsze szkoły zakwalifikowały się na zawody między powiatowe

Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym chłopów
1. SP nr 3 Sierpc - 2,29,14 s / Paciuszkiewicz, Tłusty, Frej, Cichy, Zalewski, Chojnacki, Mazurowski, Pufelski /
2. SP nr 3 Sierpc II - 2,48,97 s / Malinowski, Zimmerman, Kościelski, Piotrowski, Mroczkowski, Bogucki, Staniszewski / pk
3. SP nr 2 Sierpc - 3,03,32 / Frydrychowicz J., Kwiatkowski F., Górecki B., Domański K., Budka K., Frąckiewicz A., Lewandowski D., Cielicki D. /
4. SP Bledzewo - 3,28,83
5. SP Goleszyn - 4,21,05

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCY
1. SP nr 3 Sierpc*              -     4,78,80
2. SP nr 2 Sierpc*              -     5,98,08
3. SP Bledzewo
4. SP Goleszyn
5. SP Niepubliczna Sierpc
*Dwie pierwsze szkoły zakwalifikowały się na zawody międzypowiatowe

PUNKTACJA DO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
1. SP nr 3 24 pkt
2. SP nr 2 24
3. SP Bledzewo 20
4. SP Goleszyn 18
5. SP Niepubliczna Sierpc 16

GIMNAZJA
KLASY I
50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Stankiewicz Marta     Gim. Niepublicz. 43,63
2. Pleśniak Ela              GM                    44,95
3. Przedpełska Joanna   GM                    45,32
50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Szewczykowski Michał GM Leonium    44,47
2. Pleśniak Tomasz          GM                 51,10
3. Piłatowski Piot G Niepubliczne 52,89
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Jarkowska Oliwia      GM                   33,00
2. Chojnacka Zuzia       GM                   35,22
3. Stankiewicz Marta     Gim Niepublicz. 39,41
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Woźnicki Łukasz       G Leonium          34,55
2. Pniewski Mateusz     GM                      41,23
3. Piłatowski Piotr        G Niepubliczne   45,36

KLASY II
50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Czajkowski Maja       GM                      50,28
2. Zalewska Iga            GM                      58,89
3. Krasińska Adrianna   G Leonium          68,87
50 m stylem klasycznym chłopców
1. Lasek Dawid               GM                    45,35
2. Janikowski Łukasz      G Leonium        55,11
3. Ciężkowski Krzysztof  G Susk              66,37
50m stylem dowolnym dziewcząt
1. Budka Anna                 G Leonium       37,88
2. Maciejewska Agata      GM                   40,54
3. Skowyrska Agata         GM                   40,59
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Polowiec Jakub          G Susk               30,75
2.Piotrkowski Bartosz    G Niepubliczne  32,97
3. Wolski Jakub              GM                    35,77

KLASY III
50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Szewczyk Oliwia         GM                    44,34
2. Zielińska Anna            GM                    48,79
3. Dziugiel Zuzia             GM                    66,14
50 m stylem klasycznym chłopców
1. Krowicki Jakub         G Niepubliczne    46,29
2. Milecki Marcjan         GM                      48,06
3. Domagała Maciej      G Susk                55,11
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Mazurowska Martyna   GM                   36,77
2. Malanowska Natalia     GM                   37,33
3. Czarnomska Anna         GM                  50,36
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Mazurowski Marcin  GM                       39,84
2. Bieńkowski Jarek     G Niepubliczne    41,42
3. Tucholski Michał      G Leonium           42,24

Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym dziewczat
1. GM I - 1,42,67 s / Pleśniak Ela, Jarkowska Oliwia, Czajkowska Maja, Maciejewska Agata, Szewczyk Oliwia, Mazurowska Martyna/
2. GM II - 1,52,66 s / Przedpełska Joanna, Chojnacka Zuzia, Zalewska Iga, Skowyrska Agata, Malanowska Natalia, Zielińska Anna /

Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym chłopców
1. GM I - 1,42,67 s / Pleśniak Tomasz, Pniewski Mateusz, Lasek Dawid, Wolski Kamil, Staniszewski Kamil,  Mazurowski Marcin /
2. G Niepubliczne - 1,51,62 s / Fułek Rafał, Piłatowski Piotr, Bieńkowski Jarek, Krowicki Jakub, Rama Eryk, Piotrowski Bartek /
3. G Leonium - 1,53,06 s / Nowaczewski Marcel, Jankowski Łukasz, Tucholski Michał, Szewczykowski Michał, Woźnicki Łukasz, Nowicki Tomasz /

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

DZIEWCZĄT
1. GIMNAZJUM MIEJSKIE      4,93,54 s   14 pkt
2. GIMNAZJUM LEONIUM                       12
3. GIMNAZJUM NIEPUBLICZNE               10

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH CHŁOPCÓW
1. GIMNAZJUM MIEJSKIE   4,04,02 s     14 pkt
2. GIMNAZJUM LEONIUM   4,42,26        12
3. GIMNAZJUM SUSK          5,50,36       10
3. GIMNAZJUM NIEPUBLICZNE SIERPC    9

PUNKTY Z PŁYWANIA DLA GIMNAZJÓW DO WSPÓŁZAWODNICTWA SZKÓŁ
1. GIMNAZJUM MIEJSKIE       14+14 = 28 pkt
2. GIMNAZJUM LEONIUM       12+12 = 24
3. GIMNAZJUM NIEPUBLICZN.10+9 = 19
4. GIMNAZJUM SUSK            10+0 = 10

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Kłobukowska Martyna     LO                37,83
2. Szewczyk Klaudia            LO                39,17
3. Budka Karolina                LO                43,60
50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Nawrocki Piotr                 LO               33,25
2. Bagiński Filip                   LO               33,74
3. Jezierski Patryk                LO               37,67
50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Gębska Kasia                   LO               45,21
2. Szewczyk Klaudia            LO               47,75
3. Pruchno Paulina               LO               56,57
50 m stylem klasycznym chłopców
1. Nawrocki Piotr                 LO                37,40
2. Bagiński Filip                   LO                38,92
3. Maciejewski Hubert         LO                39,72
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Kłobukowska Martyna    LO                 33,61
2. Szewczyk Klaudia           LO                 36,90
3. Gębska Kasia                  LO                 37,43
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Nawrocki Piotr                LO                 27,80
2. Bagiński Filip                  LO                 29,78
3. Maciejewski Hubert        LO                 31.21

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. LO I - 2,31,09 s / Kłobukowska M., Szewczyk K., Gębska K., Budka K. /
2. LO II - 2,43,96 s / Mikołajewska W., Pruchno P, Strusińska A., Kużniewska E. /
3. ZS nr 1 - 3,16,39 s /Błońska J., Filipowska W., Mielczarek J., Sulińska N. /

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców
1. LO I - 1,57,52 s / Nawrocki P., Bagiński F., Maciejewski H., Remlinger K. /
2. LO II - 2,11,35 s / Jezierski P., Gajda M., Borek F., Żuławnik P. /
3. LO PUL - 2,23,06 s / Kościjański M., Kowalski J., Roszkowski M., Tuchewicz M. /
4. ZS nr 1 - 2,32,00 s / Kornacki R., Szczepański B., Mądry D., Tyburski R. /

PUNKTACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
1.LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIERPC
2.ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 SIERPC
3.ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 SIERPC
4.LO PUL SIERPC

Zdjęcia w galeri