Jesteś:

Home
XXIV Finał WOŚP na Krytej Pływalni w Sierpcu PDF Drukuj Email


W niedzielę 10 stycznia br. Kryta Pływalnia w Sierpcu po raz kolejny grała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Tego dnia  wszyscy odwiedzający sierpecki basen mogli skorzystać 
z atrakcji programowych jakie przygotowali członkowie Klubu Pływackiego ,,SHARK Sierpc”, ratownicy  WOPR Płock oraz przez samą Krytą Pływalnię w Sierpcu. 

 

       W godzinach od 15.oo do 17.oo można było skorzystać z bezpłatnych lekcji nauki pływania, których udzielali członkowie Klubu Pływackiego ,,SHARK Sierpc”, a także można było zrobić pamiątkowe podwodne zdjęcie na które chętnych nie brakowało. 

       Od godziny 17.oo do 18.oo można było skorzystać z bezpłatnych lekcji udzielania pierwszej pomocy na fantomie w formie prowadzenia  resuscytacji krążeniowo-oddechowej przygotowanej przez ratowników z WOPR Płock. Ponadto w godzinach od 18.oo do 19.oo przygotowano dla chętnych możliwość podjęcia akcji ratowania osoby tonącej zarówno z użyciem specjalistycznego sprzętu ratowniczego jak i bez .

      Ponadto dla wszystkich odwiedzających Kryta Pływalnia zapewniła zabawy w wodzie na dmuchanych kołach ślizgowych, które sprawiły wiele radości i niezapomnianych wrażeń.  

         W to niedzielne popołudnie pływalnię odwiedziło 47 osób. Dochód ze sprzedaży biletów w wysokości 387,02 zł w całości został przekazany na rzecz WOŚP.

 

         Bardzo gorąco pragnę podziękować wszystkim tym, którzy swoją obecnością i przygotowanymi atrakcjami urozmaicili ofertę programową przygotowaną przez Krytą Pływalnię na rzecz XXIV Finału WOŚP.

         Do zobaczenia za rok !!! GALERIA ZDJĘĆPodsumował Kierownik Krytej Pływalni Marek Iwiński.