Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Informacja o godzinach pracy Krytej Pływalni w Sierpcu w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku PDF Drukuj Email

24 – 26 grudnia 2019 r. – nieczynne - (Wigilia, Pierwszy i Drugi Dzień Bożego Narodzenia)

31 grudnia 2019 r. – od 800 do 1430 - ( Sylwester )

01 stycznia 2020r. – nieczynne - ( Nowy Rok )

06 stycznia 2020 r. – nieczynne - ( Trzech Króli )

 

 

ZAPRASZAMY !

 

 
Mikołajki na basenie 2019 PDF Drukuj Email

 W dniach 4,5,6 i 9 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.

 

Dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

Więcej…
 
Powiatowe Zawody Pływackie PDF Drukuj Email

W dniu 6 grudnia 2019r. na obiekcie Krytej Pływalni w Sierpcu odbyły się Powiatowe Zawody w Pływaniu, które były jednocześnie eliminacjami w ramach XXII Mazowieckich Igrzysk Szkolnych - pływanie dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Życenia Świąteczne PDF Drukuj Email

 
Podsumowanie projektu "Umiem Pływać 2019" PDF Drukuj Email

 

W okresie od marca do grudnia dzieci z terenu powiatów Sierpeckiego, Płockiego i Żuromińskiego brały udział w ogólnopolskim projekcie powszechnej nauki pływania pn. „Umiem pływać 2019”. współfinansowanym ze środków Ministra Sportu i Turystyki .

 

W dniu 2 grudnia tj. poniedziałek na Krytej Pływalni w Sierpcu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Uczestnicy zajęć mieli okazję pochwalić się zdobytymi umiejętnościami pływackimi.

Więcej…
 


Strona 1 z 27