Pływalnia zagrała dla orkiestry Drukuj

Pływalnia zagrała dla orkiestry

Kryta Pływalnia w Sierpcu także włączyła się do XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 8 stycznia w godz. od 15:00 do 21:00 wszyscy chętni, którzy odwiedzili pływalnię włączyli się do XX Finału WOŚP. Wszystkie wpłaty z biletów wstępu z tego dnia zostały przeznaczono na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Dla, co dziesiątej osoby przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę, a także lizaki i cukierki dla dzieci. Przyjście na pływalnię oprócz wartości sportowo - rekreacyjnych miało tego dnia dodatkowo wymiar charytatywny, bo wspomagający zakup sprzętu medycznego na rzecz wcześniaków oraz ciężarnych kobiet z cukrzycą. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie Krytej Pływalni w tym wyjątkowym dniu. Cieszymy się, iż mogliśmy zagrać w orkiestrze – powiedział Marek Iwiński, kierownik Krytej Pływalni w Sierpcu.

Łącznie w dniu XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sierpecką pływalnię odwiedziło ponad 70 osób. Co najważniejsze Kryta Pływalnia w Sierpcu wpłaciła na rzecz fundacji WOŚP 600 złotych i symboliczny 1 grosz (600,01zł). Koordynatorem akcji na rzecz WOŚP był na terenie sierpeckiej pływalni Mariusz Turalski.

MAT