Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
UWAGA!! PDF Drukuj Email

SZANOWNI PAŃSTWO!!!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony na Facebooku!

Tam znajdziecie wszystkie, najnowsze informacje dotyczące funkcjonowania Krytej Pływalni w Sierpcu.

Zachęcamy do polubienia i lajkowania!!!

 

 
UWAGA, UWAGA!!! PDF Drukuj Email

NOWA ATRAKCJA W KRYTEJ PŁYWALNI SIERPCU

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Sierpca oraz okolic do odwiedzenia basenu i skorzystania z nowej atrakcji jaką jest Zjeżdżalnia Wodna. Inwestycja ta była długo wyczekiwana nie tylko przez Krytą Pływalnię, ale również przez najmłodszych amatorów pływania. Prace inwestycyjne dobiegły końca!!! Koszt całkowity inwestycji opiewa na kwotę 195 570 zł i stanowi 100% wkładu własnego Powiatu Sierpeckiego. Zjeżdżalnia, która mierzy 35 m długości z pewnością uatrakcyjni formę spędzania wolnego czasu.

Zapraszmy już 31 sierpnia 2020 r. w godzinach 18:00 – 21:00.

Więcej…
 
UWAGA WRACAMY!!! PDF Drukuj Email

Z wielką przyjemnością informujemy, iż wznawiamy naszą działalność. Kryta Plywalnia ponownie zostanie oddana do użytku publicznego 31 sierpnia 2020 r. w godzinach 18.00 - 21.00 natomiast od 01 września 2020 r. w dni powszednie w godzinach 8.00 - 21.00, weekendy 15.00 - 20.00

Nową atrakcją naszego basenu stala się zjeżdżalnia wodna. Inwestycja ta była długo wyczekiwanym marzeniem, które w końcu się spełniło.

Serdecznie zapraszamy!!

 
WAŻNY KOMUNIKAT!!!! PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT

DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ZAJĘCIA NAUKI PŁYWANIA

W SZKÓŁCE PŁYWACKIEJ ,,DELFIN'

W SEZONIE SZKOLENIOWYM 2019/2020


W związku z nagłym przerwaniem zajęć, spowodowanym zagrożeniem epidemią COVID-19 oraz uniemożliwieniem rozliczenia wzajemnych zobowiązań, uprzejmie informujemy o wprowadzeniu następujących rozwiązań:

  1. dla rodziców dzieci, które uczestniczyły w zajęciach do 13 marca br. a którzy nie uiścili opłat, prosimy o ich uregulowanie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.09.2020 r.
  2. dla rodziców dzieci, które uczestniczyły w zajęciach do 13 marca br. a którzy uiścili opłaty zgodnie z umową, zapraszamy do koordynatora szkółek - pok. nr 303, celem rozliczenia nadpłaty. W/w rozliczenie będzie realizowane od 14 września br. do wyczerpania wszystkich zobowiązań.
  
Kryta Pływalnia w Sierpcu włączyła się w pomoc dla ,,Walecznej Zosi” PDF Drukuj Email

W związku z nominacją do udziału w challenge dla Walecznej Zosi, za którą dziękujemy Zespołowi Szkół Nr.1 w Sierpcu przyjmujemy wyzwanie, razem możemy więcej.
Do dalszej pomocy nominujemy :

1.Zakład Produkcyjno-Usługowy ,, GOTIX” W.H. Gotowicz,

2.Waldemar Gotowicz z Zamościa

3.MS LAB Sp. z o.o. z Rypina

 Nagranie do obejrzenia TUTAJ

 


Strona 3 z 30