Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Informacja o godzinach pracy PDF Drukuj Email


Informacja o godzinach pracy
 Krytej Pływalni w Sierpcu
w okresie Świąt Bożego Narodzenia 2017
oraz Nowego Roku.

 

23 – 26 grudnia 2017 r. – nieczynne
(sobota, Wigilia, Pierwszy i Drugi Dzień Bożego Narodzenia)

31 grudnia 2017r. – nieczynne
( Sylwester )
01 stycznia 2018r. – nieczynne
( Nowy Rok )

06.01.2018 r. – nieczynne
( Trzech Króli)

 

ZAPRASZAMY !

 

 
Mikołajki na basenie. PDF Drukuj Email

W dniach 6 i 7 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.

Dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona na dwa dni : środa i czwartek.

Więcej…
 
Powiatowe Zawody Pływackie 01.12.2017 PDF Drukuj Email

         W dniu 1 grudnia 2017r. na obiekcie Krytej Pływalni w Sierpcu odbyły się XIII Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Zawody w Pływaniu, które były jednocześnie eliminacjami do zawodów między powiatowych, które rozegrane zostaną w kwietniu 2018 roku w Płocku. Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współudziale Krytej Pływalni w Sierpcu .

Więcej…
 
Projekt. „Umiem pływać 2017 PDF Drukuj Email

W okresie od marca do grudnia dzieci z terenu powiatów Sierpeckiego, Płockiego i Żuromińskiego brały udział w ogólnopolskim projekcie powszechnej nauki pływania pn. „Umiem pływać 2017”. współfinansowanym ze środków Ministra Sportu i Turystyki .
W dniu 2 grudnia tj. sobota na krytej pływalni „Delfin” w  Sierpcu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Uczestnicy zajęć mieli okazję pochwalić się zdobytymi umiejętnościami pływackimi.

Więcej…
 
INFORMACJA SZKÓŁKI PŁYWACKIE 2017 PDF Drukuj Email

 

 I N F O R M A C J A !!!

 

            Spotkanie organizacyjne dla rodziców/prawnych opiekunów uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” na nowy sezon szkolny 2017/2018 odbędzie się na Krytej Pływalni, ul. Sucharskiego 2, w dniu 15 września 2017r. ( piątek) o godz.18ºº. 

   do pobrania druk umowy

Więcej…
 


Strona 12 z 32