Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Mikołajki w Szkółce Pływackiej ,,Delfin”. PDF Drukuj Email

W dniach 1 i 2 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu. Dla  uczestników szkółki  organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie. W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona  na dwa dni : poniedziałek i wtorek.

Więcej…
 
X Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Zawody w Pływaniu PDF Drukuj Email

W dniu 5 grudnia 2014r. na obiekcie Krytej Pływalni w Sierpcu odbyły się X Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Zawody w Pływaniu zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współudziale Krytej Pływalni w Sierpcu w ramach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Więcej…
 
Oświadczenie Kierownika Krytej Pływalni w sprawie Szkółki Swim Magic" PDF Drukuj Email

Kryta Pływalnia w Sierpcu, będąca jednostką organizacyjną Starostwa Powiatowego, świadczy usługi związane z rekreacją ruchową i sportem, przywracaniem zdrowia oraz nauką pływania dla dzieci i dorosłych.

Stwarzamy warunki i możliwości, aby przyjąć wszystkich chętnych korzystaniem z naszej oferty - zarówno z terenu Powiatu Sierpeckiego, jak i  Miasta Sierpca.

Więcej…
 
IV Andrzejkowy Festyn Pływacki Miasta i Powiatu Sierpeckiego PDF Drukuj Email

 


Serdecznie zapraszamy na IV Andrzejkowy Festyn Pływacki Miasta i Powiatu Sierpeckiego, który odbędzie się 28 listopada 2014 roku o godz. 18.30 na Krytej Pływalni w Sierpcu. Poniżej przedstawiamy regulamin festynu. Sprawdź karty zgłoszenia: indywidualna i sztafeta


REGULAMIN

Więcej…
 
Komunikat PDF Drukuj Email

K O M U N I K A T !!!

Kryta Pływalnia w Sierpcu uprzejmie informuje, że prowadzi  nabór uzupełniający do Szkółki Pływackiej ,, DELFIN” organizowanej przez Krytą Pływalnię  ( proszę nie mylić z prywatną Firmą SwimMagic, z którą Kryta Pływalnia nie ma podpisanej umowy).


Więcej…
 


Strona 20 z 32