Jesteś:

Home Aktualności Mikołajki na basenie.
Mikołajki na basenie. PDF Drukuj Email

W dniach 5 i 6 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu. Dla  uczestników szkółki  organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

          W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona  na dwa dni : poniedziałek i środa.

 

           W pierwszym i drugim dniu zajęcia miały charakter  zabawowo-sprawnościowy ,  podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych piłek oraz na kole ślizgowym ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów Łukasza Chojnackiego, Piotra Lemanowicza i Pawła Ziółkowskiego,  natomiast na dużej niecce z żywiołem sztormowym zmagali się rozbitkowie na tratwie tzn. podopieczni instruktorów Jarosława Malickiego, Michała Jankowskiego i Tomasza Zielińskiego.

            We wtorek zajęcia wyglądały bardzo podobnie przy czym na małej niecce pluskali się podopieczni  Jarosława Malickiego, Joanny Kosiorek i Piotra Lemanowicza oraz Agaty Urbańskiej natomiast na dużej niecce bawiły się grupy Michała Jankowskiego oraz Jarosława Malickiego .

           Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza lub piosenki obdarowywał dzieci słodkimi upominkami. 

           Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.

Do zobaczenia za rok!!!

Zdjęcia do obejrzenia i pobrania w zakładce ,,Galeria zdjęć”

 

                                                                                                                                                            

                                                                                                        M.I.

 

 
Wpisany przez Administrator 15.12.16
Poprawiony: 15.12.16