Jesteś:

Home Aktualności Mikołajki
Mikołajki na basenie. PDF Drukuj Email

W dniach 6 i 7 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.

Dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona na dwa dni : środa i czwartek.

 

Zarówno w pierwszym jak i drugim dniu zajęcia miały charakter zabawowo-sprawnościowy , podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych piłek oraz na kole ślizgowym ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów, natomiast na dużej niecce z żywiołem sztormowym zmagali się rozbitkowie na tratwach. .

Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza lub piosenki obdarowywał dzieci słodkimi upominkami.

Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.

Do zobaczenia za rok!!!

Zdjęcia do obejrzenia i pobrania w zakładce ,,Galeria zdjęć”

 

 

M.I.