Jesteś:

Home Aktualności Mikołajki 2018
Mikołajki na basenie. PDF Drukuj Email

 

 

W dniach 5,6 i 7 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu. Dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

 

 

W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona na trzy dni : środa , czwartek i piątek. Zarówno w pierwszym jak i kolejnych dniach zajęcia miały charakter zabawowo-sprawnościowy , podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych piłek oraz na kole ślizgowym ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów, natomiast na dużej niecce z żywiołem sztormowym zmagali się rozbitkowie na tratwach.

 

Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza lub piosenki obdarowywał dzieci słodkimi upominkami. Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.

 

Do zobaczenia za rok!!!

 

Zdjęcia do obejrzenia i pobrania z galerii.

 

 

 

 

 

M.I.