Jesteś:

Home Aktualności XXVII Finał WOŚP na Krytej Pływalni w Sierpcu.
XXVII Finał WOŚP na Krytej Pływalni w Sierpcu. PDF Drukuj Email

 

W niedzielę 13 stycznia br. Kryta Pływalnia w Sierpcu po raz kolejny grała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia wszyscy odwiedzający sierpecki basen mogli skorzystać  z atrakcji programowych jakie przygotowali członkowie Klubu Pływackiego ,,SHARK Sierpc”, ratownicy WOPR Płock oraz przez samą Krytą Pływalnię w Sierpcu.

 

 

W godzinach od 16.oo do 18.oo można było skorzystać z bezpłatnych lekcji nauki pływania, których udzielali członkowie Klubu Pływackiego ,,SHARK Sierpc”, a także można było zrobić pamiątkowe podwodne zdjęcie na które chętnych nie brakowało.

Od godziny 16.oo do 18.oo można było skorzystać z bezpłatnych lekcji udzielania pierwszej pomocy na fantomie w formie prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej przygotowanej przez ratowników z WOPR Płock. Ponadto dla wszystkich odwiedzających Kryta Pływalnia zapewniła zabawy w wodzie na dmuchanych kołach ślizgowych, które sprawiły wiele radości i niezapomnianych wrażeń. 

W to niedzielne popołudnie pływalnię odwiedziło 37 osób.  Dochód ze sprzedaży biletów w wysokości 420,00 zł w całości został przekazany na rzecz WOŚP.  Bardzo gorąco pragnę podziękować wszystkim tym, którzy swoją obecnością i przygotowanymi atrakcjami urozmaicili ofertę programową przygotowaną przez Krytą Pływalnię na rzecz XXVII Finału WOŚP. 

Zapraszamy do obejrzenia galeri zdjęć.

Do zobaczenia za rok !!!

Podsumował Kierownik Krytej Pływalni Marek Iwiński.

 

 

 

Wpisany przez Administrator 21.01.19
Poprawiony: 31.01.19