Jesteś:

Home Aktualności
Najnowsze artykuły
Start nowej strony internetowej PDF Drukuj Email

Po 13 latach Kryta Pływalnia w Sierpcu doczekała się wreszcie strony internetowej z prawdziwego zdarzenia. Od dzisiaj będziemy się starali państwa informować o aktualnych wydarzeniach na sierpeckiej pływalni. Zarówno tych związanych z inwestycjami, a także z bieżącym życiem placówki. W przygotowanych już tekstach znalazły się m.in. informacje na temat organizowanych przez Kryta Pływalnię imprez, działalności Szkółki Pływackiej, promowaniem pływania wśród mam z małymi dziećmi i inne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

 

 
Rok 2011 na Krytej Pływalni w Sierpcu PDF Drukuj Email

Rok 2011 na Krytej Pływalni w Sierpcu

Modernizacja nowego węzła grzewczego, rewelacyjna frekwencja szkółki pływackiej i udział w Ogólnopolskiej akcji „Pływajcie zdrowo” to największe wydarzenia mijającego roku na sierpeckiej Krytej Pływalni.

Od powstania sierpeckiej Krytej Pływalni w 1998 roku minęło trzynaście lat, ale 2011 można bez wątpienia nazwać rokiem przełomu. Wszystko rozpoczęło się już w październiku, 2010 kiedy to p.o. kierownika Marek Iwiński zwrócił uwagę na potrzebę inwestycji w infrastrukturę całej placówki.

Więcej…
 
Urzędnicy pomagają dzieciom PDF Drukuj Email

 

Urzędnicy pomagają dzieciom

 

W Starostwie Powiatowym oraz na Krytej Pływalni ruszyła charytatywna akcja

Podziel się tym, co masz” organizowana we współpracy z sierpeckim oddziałem Caritas.

Więcej…
 
Mikołaj na pływalni PDF Drukuj Email

 

Mikołaj na pływalni

Sporo sympatycznych niespodzianek dla dzieci przygotowali podczas „Mikołajek” organizatorzy tegorocznej szkółki pływackiej dla dzieci. Maluchy mogły m.in. poharcować na stożku, a pod koniec zajęć spotkać się ze św. Mikołajem.

Z uwagi na sporą ilość grup dziecięcych, jakie uczęszczają w tym roku na szkółkę pływacką jej organizatorzy „Szkółkowe Mikołajki” musieli rozłożyć na dwa dni. Uczestniczące w zajęciach maluchy nie miały zielonego pojęcia o niespodziankach, jakie w tych dniach miały na nich czekać na sierpeckiej pływalni. – Cieszymy się zwłaszcza z dużej frekwencji na szkółkach, a mogę obiecać, iż przygotowujemy także szereg innych atrakcji dla uczestników naszych szkółkowych zajęć. Na pewno będą niespodzianki. Nie chcemy jednak teraz zdradzać szczegółów – przyznał Dariusz Dądalski z firmy Swim Magic, organizującej tegoroczne szkółki pływackie na sierpeckiej Krytej Pływalni.

Więcej…
 
PSZS ZAWODY PDF Drukuj Email

 

Sierpecka Kryta Pływalnia była gospodarzem Powiatowych Zawodów Pływackich organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

 

Na sierpeckiej pływalni 7 grudnia 2011 odbyły się powiatowe zawody w pływaniu dla szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Ponad 250 uczniów walczyło o medale, puchary, dyplomy i prawo reprezentowania naszego powiatu na podczas zawodów rejonowych w Płocku. Wśród szkół podstawowych najlepsze drużynowo były dziewczynki ze SP nr2 w Sierpcu oraz chłopcy ze SP nr3 w Sierpcu. W kategorii gimnazjów triumfowały dziewczęta oraz chłopcy reprezentujący Gimnazjum Miejskie im. Mikołaja Kopernika w Sierpcu. Rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych toczyła się pod dyktando sztafet z Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu, które zdecydowanie wygrały swoje wyścigi i całą klasyfikację drużynową. – Uzyskano wiele wartościowych i rekordowych wyników. Obserwowaliśmy zaciętą rywalizację zespołową pomiędzy sierpeckimi szkołami – przyznał Stanisław Urbanowicz, sekretarz PSZS w Sierpcu. Teraz najlepsze szkoły będą reprezentować powiat sierpecki w zawodach rejonowych. – Naszym szkołom życzymy powodzenia podczas startów na imprezach rangi rejonowej, niektóre wyniki osiągnięte na sierpeckiej pływalni dają nadzieję na bardzo wartościowe wyniki i udane starty w kolejnych zawodach – podsumował Marek Iwiński, p.o. kierownika Krytej Pływalni.

 

Więcej…
 


Strona 30 z 31