Jesteś:

Home Promocje Inne promocje
Promocje
Ferie zimowe 2015 na basenie. PDF Drukuj Email

Kryta Pływalnia w Sierpcu zaprasza podczas ferii zimowych w okresie od 19 stycznia do 01 lutego br. do korzystania ze swoich usług na promocyjnych warunkach:

 

Godziny otwarcia:

19.01 do  01.02.br. 

poniedziałek - piątek  od 8°°   do 21°°

sobota - niedziela        od 15°° do 20°°

 

Ustala się następujące ceny :

Wejście jednorazowe z pomiarem czasu:

Studencki                         -     4 zł ( ważna leg.stud.)

•Szkolny                            -     3 zł ( ważna leg.szkol..)

•Przedszkolny  ( do 6 r.ż.) -    nieodpłatnieZAPRASZAMY !!!

 

 
Promocja PDF Drukuj Email

 

Mega Promocja !!!

Kryta Pływalnia w Sierpcu przygotowała MEGA PROMOCJĘ dla swoich klientów. Rozpoczynamy już 14 kwietnia. Od tego dnia rusza Rodzinna Promocja w ramach której, cena za godz. zegarową dla dzieci i młodzieży (od 6 do 18 lat) wyniesie tylko 3zł, dla „maluchów” (do 6 lat) 1,50zł, a dla dorosłego opiekuna 6zł. Co istotne, powyższe ceny są przewidziane dla klientów pływalni korzystających z Oferty Rodzinnej, np.: dwoje osób dorosłych z dwójką dzieci (2+2) skorzysta z godzinnej oferty pływalni w cenie 18zł (do tej pory 30zł), możliwe są również inne konfiguracje (1+2, 2+1, 2+3,…).

Wprowadzamy także Rodzinną Promocję na bilety bez limitu czasu. Bilet dla osoby dorosłej – 10zł, dla dziecka – 6zł. Od 14 kwietnia bilet dla czterech osób np.(rodzice i 2 dzieci), będzie kosztował tylko 32 zł (dotychczas 48zł). Promocją zostaną objęte również wejścia dla trzech osób np. (rodzic i 2 dzieci), pięciu osób np. (rodzice i 3 dzieci) itd. Rodzinne promocje są przeznaczone dla minimum 2 osób (opiekun       i 1 dziecko), możliwe są również inne konfiguracje (1+2, 2+1, 2+2, 2+3,…).

Mamy także specjalną Ofertę Karnetową. Proponujemy karnet normalny (10 godzinny) w cenie 50zł (do wykorzystania 90zł) oraz karnet ulgowy (10 godzinny)  w cenie 30zł (do wykorzystania 60zł). Karnetowa  Promocja jest wyjątkowo atrakcyjna, gdyż do tej pory oba karnety kosztowały odpowiednio 70zł (normalny) i 50zł (ulgowy). Karnetowa promocja dotyczy tylko klientów indywidualnych i jest ważna od 14 kwietnia przez dwa miesiące.

Jednocześnie przypominamy, że Pływalnia w Sierpcu spełnia najwyższe normy,  jeśli chodzi o czystość wody, co zostało potwierdzone certyfikatem „Basen przyjazny maluchom” przyznanym w listopadzie 2011r. przez WOPR i Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt.

Zapraszamy do korzystania z naszej MEGA PROMOCJI, zwłaszcza, że zbliża się lato, a czasu na spalenie nadmiaru kalorii, poprawę zdrowia oraz sylwetki mamy już coraz mniej. Informacje o promocji, która potrwa do 30 czerwca także na stronie:  www.basen.sierpc.pl

INFO

 

 
Wiosenne promocje PDF Drukuj Email

WIOSENNE PROMOCJE

Kryta Pływalnia w Sierpcu przygotowała na marzec ciekawe promocje dla swoich klientów. Rozpoczynamy już 1 marca. Od tego dnia aż do końca miesiąca (31 marca) w godz. od 19:00 do 21:00 wprowadzamy ceną biletu normalnego w kwocie 8zł za godz. zegarową (w przypadku przekroczenia czasu naliczanie zgodnie z cennikiem). Oferta ta jest skierowana do osób pracujących do późnego popołudnia. W przypadku dużego zainteresowania ofertą za strony klientów pływalni zostanie ona przedłużona.

Pływalnia nie zapomina także o paniach. Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalna ofertę od 8 marca, aż do 11 marca w ramach akcji „Weekend Kobiet na Pływalni”. W tym okresie czasu wszystkie ceny biletów normalnych i ulgowych zostaną obniżone o 1zł i będą kosztowały odpowiednio 8zł normalny i 5zł ulgowy. Ponadto dla każdej kobiety przygotowaliśmy słodką niespodziankę.

Mamy także specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży. W związku z „Dniem Wiosny” w dniu 21 marca (środa) wprowadzamy obniżkę o 50% ceny biletu ulgowego dla dzieci i młodzieży szkolnej (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej).

Zapraszamy do korzystania z naszych „Wiosennych Promocji” i przypominamy, że powyższych promocji nie można łączyć.

INFO