Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Pływalnia gra razem z orkiestrą PDF Drukuj Email

Kryta Pływalnia w Sierpcu także włączyła się do XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 8 stycznia zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia pływalni w godz. od 15:00 do 21:00. Wszystkie wpłaty z biletów wstępu będą tego dnia przeznaczone na konto fundacji WOŚP.

Więcej…
 
Start nowej strony internetowej PDF Drukuj Email

Po 13 latach Kryta Pływalnia w Sierpcu doczekała się wreszcie strony internetowej z prawdziwego zdarzenia. Od dzisiaj będziemy się starali państwa informować o aktualnych wydarzeniach na sierpeckiej pływalni. Zarówno tych związanych z inwestycjami, a także z bieżącym życiem placówki. W przygotowanych już tekstach znalazły się m.in. informacje na temat organizowanych przez Kryta Pływalnię imprez, działalności Szkółki Pływackiej, promowaniem pływania wśród mam z małymi dziećmi i inne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

 

 
Urzędnicy pomagają dzieciom PDF Drukuj Email

 

Urzędnicy pomagają dzieciom

 

W Starostwie Powiatowym oraz na Krytej Pływalni ruszyła charytatywna akcja

Podziel się tym, co masz” organizowana we współpracy z sierpeckim oddziałem Caritas.

Więcej…
 
Rok 2011 na Krytej Pływalni w Sierpcu PDF Drukuj Email

Rok 2011 na Krytej Pływalni w Sierpcu

Modernizacja nowego węzła grzewczego, rewelacyjna frekwencja szkółki pływackiej i udział w Ogólnopolskiej akcji „Pływajcie zdrowo” to największe wydarzenia mijającego roku na sierpeckiej Krytej Pływalni.

Od powstania sierpeckiej Krytej Pływalni w 1998 roku minęło trzynaście lat, ale 2011 można bez wątpienia nazwać rokiem przełomu. Wszystko rozpoczęło się już w październiku, 2010 kiedy to p.o. kierownika Marek Iwiński zwrócił uwagę na potrzebę inwestycji w infrastrukturę całej placówki.

Więcej…
 
Mikołaj na pływalni PDF Drukuj Email

 

Mikołaj na pływalni

Sporo sympatycznych niespodzianek dla dzieci przygotowali podczas „Mikołajek” organizatorzy tegorocznej szkółki pływackiej dla dzieci. Maluchy mogły m.in. poharcować na stożku, a pod koniec zajęć spotkać się ze św. Mikołajem.

Z uwagi na sporą ilość grup dziecięcych, jakie uczęszczają w tym roku na szkółkę pływacką jej organizatorzy „Szkółkowe Mikołajki” musieli rozłożyć na dwa dni. Uczestniczące w zajęciach maluchy nie miały zielonego pojęcia o niespodziankach, jakie w tych dniach miały na nich czekać na sierpeckiej pływalni. – Cieszymy się zwłaszcza z dużej frekwencji na szkółkach, a mogę obiecać, iż przygotowujemy także szereg innych atrakcji dla uczestników naszych szkółkowych zajęć. Na pewno będą niespodzianki. Nie chcemy jednak teraz zdradzać szczegółów – przyznał Dariusz Dądalski z firmy Swim Magic, organizującej tegoroczne szkółki pływackie na sierpeckiej Krytej Pływalni.

Więcej…
 


Strona 26 z 27