Mikołajki 2023.

W dniach od 5 do 8 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.

Po raz kolejny dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

W związku ze zróżnicowanym planem zajęć w poszczególnych grupach, impreza została rozłożona na cztery dni.

Zarówno w pierwszym jak i kolejnych dniach zajęcia miały charakter zabawowo-sprawnościowy , podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych piłek oraz na kołach ślizgowych ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów, natomiast na dużej niecce atrakcją, którą przygotowali organizatorzy był wodny tor przeszkód, który składał się z elementów o różnym stopniu trudności rozciągniętych na długości 17 m.

Warunkiem koniecznym do sprawdzenia swoich umiejętności na wodnym torze przeszkód było wykazanie się umiejętnością pływania.

Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który obdarowywał dzieci słodkimi upominkami. Dopełnieniem mikołajkowego nastroju była świąteczna dekoracja zdobiąca hall i halę basenową oraz muzyczne dźwięki kolęd i pastorałek.

Radość w oczach i uśmiech na buziach naszych uczestników świadczyły, że tegoroczna zabawa Mikołajkowa była niezapomnianym wrażeniem.

Zdjęcia z imprezy do obejrzenia w zakładce Galeria.

Do zobaczenia za rok!!!

Podsumował

Marek Iwiński

Kierownik Krytej Pływalni w Sierpcu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania?

Jeśli masz pytania lub chciałbyś się zapisać na zajęcia to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Godziny otwarcia

Kryta Pływalnia w Sierpcu.

Copyright © 2023. All rights reserved.