Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Andrzejkowe pływanie PDF Drukuj Email

 

Andrzejkowe pływanie

 

Kryta Pływalnia w Sierpcu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I Andrzejkowych Zawodach Pływackich Miasta i Powiatu Sierpeckiego. Impreza przeznaczona dla dorosłych mieszkańców miasta i powiatu sierpeckiego odbędzie się 25 listopada.

Więcej…
 
Mali pływacy na start PDF Drukuj Email

 

Mali pływacy na start

 

Dokładnie 226 chętnych zgłosiło się, do startującej właśnie na sierpeckiej Krytej Pływalni Szkółki Pływackiej. Organizatorzy szkółki z firmy Swim Magic poprowadzą zajęcia z rekordową liczbą 14 grup pływackich.

 

Od powstania Krytej Pływalni w Sierpcu w 2002 roku nie było jeszcze tak licznego naboru do szkółek, gdzie dzieci mogą poznawać podstawy sztuki pływackiej bądź podnosić już posiadane umiejętności. Prawie 230 chętnych przy 180 w roku ubiegłym robi spore wrażenie. – Na chwilę obecną mamy zapisanych 226 chętnych, ale liczba ta jeszcze wrośnie, bo rodzice cały czas dzwonią pytając o wolne terminy i zasady naboru na sezon 2011/2012 – przyznają Dariusz Dądalski i Michał Śniegota z firmy Swim Magic, która w tym roku poprowadzi sierpeckie szkółki.

Więcej…
 
Certyfikat basenu PDF Drukuj Email

 

Mamy z dziećmi na basen

Sierpecka Kryta Pływalnia została zakwalifikowana do udziału w Ogólnopolskim programie „Pływajcie zdrowo”. To bez wątpienia jeden z największych sukcesów tej placówki w mijającego roku.

O tym, że na sierpeckiej pływalni działają prężnie Klub Sportowy Shark oraz szkółka pływacka jest powszechnie wiadomo. Placówka nie zapomina także o rodzinnym podejściu do pływania i rekreacji. Jeszcze w październiku KP w Sierpcu postanowiła wziąć udział w krajowym programie wspierającym rozwój niemowląt i dzieci poprzez pływanie oraz zabawę w wodzie „Pływajcie Zdrowo – resztą zajmie się Little Swimmers”.

Więcej…
 


Strona 31 z 31