Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Dzień Dziecka na Krytej Pływalni w Sierpcu. PDF Drukuj Email

W dniach 1 – 3 czerwca 2021 r. świętowaliśmy Dzień Dziecka z uczestnikami Szkółki pływackiej „DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.  
       W tych dniach zajęcia miały charakter zabawowo – sprawnościowy Instruktorzy przygotowali dla swoich podopiecznych wiele ciekawych atrakcji. . Największą frajdą cieszyły się dmuchane koła ślizgowe, gdzie trzeba było wykazać się dużą sprawnością i refleksem aby z nich nie wpaść do wody. Wiele radości sprawiała im podróż wodna na dmuchanych pontonach. Poza tym każdy uczestnik mógł pozjeżdżać   ze zjeżdżalni wodnej. Wszystkie atrakcje przebiegały pod bacznym okiem  swoich instruktorów. Uśmiech, który zagościł  na twarzach dzieci wskazywał , że zabawa była udana i pozostanie na długo w ich pamięci. Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Clowna, który wręczał  wszystkim uczestnikom słodkie upominki .

Zdjęcia 

 
INFORMACJA DLA SAUNOWICZÓW !!! PDF Drukuj Email

W związku z uszkodzeniem brodzika w pomieszczeniu sauny skutkującym przeciekaniem wody przez strop do pomieszczeń podbasenia informujemy, że z dniem 1 czerwca br. usługa sauny zostaje wyłączona . Przybliżony termin na wykonanie przedmiotowego remontu szacuje się wstępnie do 31 lipca. W przypadku opóźnienia lub przyśpieszenia terminu realizacji w/w prac poinformujemy Państwa o ponownej możliwości z jej korzystania.
Za utrudnienia przepraszamy!!!

 
ZABAWA MIKOŁAJKOWA NA BASENIE PDF Drukuj Email

W dniach 08 – 11 grudnia 2021 roku dla uczestników szkółki pływackiej „DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu zorganizowano Zabawę Mikołajkową.

Na początku imprezy Pan Kierownik Marek Iwiński przywitał wszystkich uczestników zabawy mikołajkowej czyli dzieci ich rodziców i opiekunów a także instruktorów szkółki pływackiej oraz pozostałe osoby. Następnie zaprosił do zabawy w świątecznej scenerii przy dźwiękach pięknych kolęd.

Więcej…
 
INFORMACJA O GODZINACH PRACY KRYTEJ PŁYWALNI W SIERPCU W OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ NOWEGO ROKU PDF Drukuj Email
  • 24 - 26 grudnia 2021 roku - nieczynne (Wigilia, Pierwszy i Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia)
  • 31 grudnia 2021 roku - czynne w godzinach 8.00 - 14.30 (Sylwester)
  • 01 stycznia 2022 roku - nieczynne (Nowy Rok)
  • 06 stycznia 2022 roku  - nieczynne (Święto Trzech Króli)

ZAPRASZAMY!!!

 
POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE PDF Drukuj Email

Dnia 07 grudnia 2021 roku na Krytej Pływalni w Sierpcu odbyły się XXIV Powiatowe Zawody Pływackie.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy natomiast współorganizatorami: Kryta Pływalnia w Sierpcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sierpcu.

W pojedynku wystartowało 320 dzieci i młodzieży szkolnej.

Więcej…
 


Strona 2 z 41