Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
UWAGA KOMUNIKAT!!! PDF Drukuj Email

Informujemy, że zgodnie z nowymi wytycznymi Rządu dotyczącymi strefy czerwonej, w której znajdziemy się od 24 października br. tj. (sobota) Kryta Pływalnia zawiesza swoją działalność do odwołania. Prosimy śledzić nas na bieżąco na stronie internetowej oraz Facebooku.

 
UWAGA KOMUNIKAT!! PDF Drukuj Email

Szanowni Klienci,

w oparciu o zapisy Rozporządzenia Rady Ministrów   z dnia 16 października 2020 r. (poz.1829) oraz wytyczne Ministerstwa Sportu – uruchamiamy ponownie naszą pływalnię.

Więcej…
 
ZAPRASZAMY NA AUQA AEROBIC PDF Drukuj Email

Z wielką radością informujemy, że wczoraj czyli 06 października ruszyły pierwsze zajęcia ,,AQUA AEROBIKU”. Są jeszcze wolne miejsca. Gimnastyka w wodzie jest bardziej efektywna niż podczas tradycyjnego aerobiku. Spalamy dwa razy więcej kalorii od 500 – 700. Ciało staje się bardziej jędrne i wysportowane.

Więcej…
 
UWAGA KOMUNIKAT!!! PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

Z wielką przykrością informujemy, że od dnia 17 października 2020 r. zawieszamy swoją działalność do odwołania. Prosimy śledzić nas na bieżąco na stronie internetowej oraz Facebooku‼️!

 
ZAPRASZAMY NA JESIENNĄ PROMOCJĘ PDF Drukuj Email

Jesień zawitała do nas już na dobre… Za oknami szaro, mokro, liście spadają z drzew, temperatura coraz niższa ale nie u nas… U nas ciągle gorąco... Jesienna aura nie sprzyja dobremu nastrojowi, więc zapraszamy na basen. Tu znajdziesz dla siebie i swojej rodziny dużo atrakcji. Możesz skorzystać z basenu rekreacyjnego, naszej nowej atrakcji jaką jest zjeżdżalnia wodna a Ci, którzy chcą się zrelaksować i odprężyć po cięzkim dniu zapraszamy do sauny.

Więcej…
 


Strona 1 z 30