Jesteś:

Home
Najnowsze artykuły
Pływalnia zagrała dla orkiestry PDF Drukuj Email

Pływalnia zagrała dla orkiestry

Kryta Pływalnia w Sierpcu także włączyła się do XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 8 stycznia w godz. od 15:00 do 21:00 wszyscy chętni, którzy odwiedzili pływalnię włączyli się do XX Finału WOŚP. Wszystkie wpłaty z biletów wstępu z tego dnia zostały przeznaczono na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Dla, co dziesiątej osoby przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę, a także lizaki i cukierki dla dzieci. Przyjście na pływalnię oprócz wartości sportowo - rekreacyjnych miało tego dnia dodatkowo wymiar charytatywny, bo wspomagający zakup sprzętu medycznego na rzecz wcześniaków oraz ciężarnych kobiet z cukrzycą. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie Krytej Pływalni w tym wyjątkowym dniu. Cieszymy się, iż mogliśmy zagrać w orkiestrze – powiedział Marek Iwiński, kierownik Krytej Pływalni w Sierpcu.

Łącznie w dniu XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sierpecką pływalnię odwiedziło ponad 70 osób. Co najważniejsze Kryta Pływalnia w Sierpcu wpłaciła na rzecz fundacji WOŚP 600 złotych i symboliczny 1 grosz (600,01zł). Koordynatorem akcji na rzecz WOŚP był na terenie sierpeckiej pływalni Mariusz Turalski.

MAT

 
Pływalnia gra razem z orkiestrą PDF Drukuj Email

Kryta Pływalnia w Sierpcu także włączyła się do XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 8 stycznia zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia pływalni w godz. od 15:00 do 21:00. Wszystkie wpłaty z biletów wstępu będą tego dnia przeznaczone na konto fundacji WOŚP.

Więcej…
 
Rok 2011 na Krytej Pływalni w Sierpcu PDF Drukuj Email

Rok 2011 na Krytej Pływalni w Sierpcu

Modernizacja nowego węzła grzewczego, rewelacyjna frekwencja szkółki pływackiej i udział w Ogólnopolskiej akcji „Pływajcie zdrowo” to największe wydarzenia mijającego roku na sierpeckiej Krytej Pływalni.

Od powstania sierpeckiej Krytej Pływalni w 1998 roku minęło trzynaście lat, ale 2011 można bez wątpienia nazwać rokiem przełomu. Wszystko rozpoczęło się już w październiku, 2010 kiedy to p.o. kierownika Marek Iwiński zwrócił uwagę na potrzebę inwestycji w infrastrukturę całej placówki.

Więcej…
 
Start nowej strony internetowej PDF Drukuj Email

Po 13 latach Kryta Pływalnia w Sierpcu doczekała się wreszcie strony internetowej z prawdziwego zdarzenia. Od dzisiaj będziemy się starali państwa informować o aktualnych wydarzeniach na sierpeckiej pływalni. Zarówno tych związanych z inwestycjami, a także z bieżącym życiem placówki. W przygotowanych już tekstach znalazły się m.in. informacje na temat organizowanych przez Kryta Pływalnię imprez, działalności Szkółki Pływackiej, promowaniem pływania wśród mam z małymi dziećmi i inne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

 

 
Urzędnicy pomagają dzieciom PDF Drukuj Email

 

Urzędnicy pomagają dzieciom

 

W Starostwie Powiatowym oraz na Krytej Pływalni ruszyła charytatywna akcja

Podziel się tym, co masz” organizowana we współpracy z sierpeckim oddziałem Caritas.

Więcej…
 


Strona 31 z 32